top of page
Baris Ozgur Aron Film ve O My God Films LLC. Logo su copy.png

ARON Film  Istanbul          &.       O MY GOD Films LLC.   Wyoming  

Aron Film & O My God Films LLC. 2010 yılından bu yana görsel-işitsel alanda faaliyet gösteren yaratıcı prodüksiyon kardeş şirketleridir. Farklı bir stille yenilikçi TV Dizileri, Filmler, Belgeseller, Reklamlar ve Kurumsal Videolar geliştirmekte ve üretmektedir.

2010 yılında İstanbul'da kurulduk ve 2020 yılında Wyoming'de USA 'de yerleşmek ve çalışmak için çok bilinçli bir seçim yaparak kardeş firmamız O My God Films LLC'yi kurduk .

Yoğun kentsel ortamdan uzakta nefes alma ve yaratma şansını yakalayarak, tam anlamıyla eşsiz bir yaşam kalitesine alıştık. çalışmalarımıza yansıdı. Ekibimiz bizim ailemizdir.

 

Yaptığımız işi ve birlikte çalışmayı, her projede ailemizi genişletmeyi seviyoruz. Ortaklarımız, müşterilerimiz ve bizimle çalışan herkes ruh halimizi paylaşır ve yaratıcılığımızın gelişmesine yardımcı olur.

Her şeyi gerçek ve basit tutuyoruz. Gerçek güzelliklerini yakalayarak ve doğanın ve yaşamın bizim adımıza konuşmasına izin vererek doğaya ve çevremizdeki insanlara hayran bir yaşamı hedeflemekteyiz.

Aron Film ve O My God Films LLC.  yüksek üretim değeri, nefes kesici kaliteyi ve yetenekli profesyonellerimizle, rekabetçi maliyetlerle tek bir yerde sunar!

 

Her projeye sinematografik bir bakış açısıyla yaklaşıyoruz. Yolun her adımında hikaye anlatıcıları ve film yapımcılarıyız.

 

Senaryonun liderliğini alıyoruz ve benzersiz bir yaklaşımla onu görüntülere, sese ve sihire dönüştürüyoruz

.

Nihai sonuca konsantre olarak üst düzey bir yaratıcı aura ile başarılı bir görsel-işitsel prodüksiyon şirketi olmaya çalışıyoruz. Niceliğe değil niteliğe önem veriyor standartlarımızı yüksek, beklentilerimizi daha da yüksek tutuyoruz.

Aron Film & O My God Films LLC. are creative production sister companies active in the audiovisual field since 2010 . We develop, produce and line produce innovative TV Series, Films, Documentaries, Commercials and Corporate Videos, with a distinctive style.​

 

9 years ago we made the very deliberate choice to settle and work in Istanbul and recently in USA Wyoming too.. Taking the chance to breathe and create away from a hectic urban environment, we have become accustomed to a unique quality of life which is fully reflected in our work.

 

Our team is our family. We love what we do and love working together, extending our family with each project. Our associates, clients and everyone who works with us share in on the mood and help our creativity grow. We keep things real and simple. We admire the nature and the people around us by capturing their true beauty and letting them speak on our behalf.

O My God Films LLC and Aron Film offers elevated production value, breathtaking landscapes and talented professionals in competitive costs – all in one place!

 

We approach each project from a cinematographic point of view. We are story-tellers and film-makers every step of the way. We take the lead from the script and turn it into pictures, sound and magic with a unique results.

We function as a hybrid between a high-end creative agency and an accomplished audiovisual production company, with a concentrated focus on the end result. We emphasize on quality and not quantity, keeping our standards high and our expectations even higher.

YAPTIĞIMIZ İŞLER

Uzun Metraj Filmimiz;''Yüz4'' 2022

Uzun Metraj Filmimiz; ''SOĞUK KANLI AŞK''  2021 

Kısa Film: ''6 Köpeğin Hikayesi'' 2019

OUR WORKS

Feature Film : ''Yüz4'' 2022

Feature Film : ''COLD BLOODED LOVE''   2021

Short Film: ''The Story of 6 Dogs'' 2019

bottom of page